• news & interviews

Nicole at Coco Fest 2018

16. června 2018 v 17:00 | Leila
Ahoooj, tak dneska jsem tu ještě na skok s další plánovanou akcí! Další akce, které se Nicole zúčastní, tentokrát v červenci je Coco Fest a bude se konat 6.-7.7.2018, takže dva dny, doufám, že plný fotek a třeba aspoň nějakých videií od fanoušků. Akce se třeba zúčastní i Luis Fonsi. Jsem zvědavá, jaké písně Nicol na festivalu zazpívá

Nicole Will Suppot amfAR Cure Soltice Event

16. června 2018 v 9:57 | Leila
Dneska mám pro vás jednu novinku, na kterou se brzy můžeme těšit. Nicole se 21. června zúčastní v New Yorku sedmé benefiční akce amfAR CURE Solstice Event, která bude získávat finační prostředky a šířit informace o tom, jak léčit HIV. Už se těším, nejenom, že je to akce pro dobrou věc, ale jsem zvědavá, co si Nicole obleče a jak celkově bude vypadat!

Interview for Mirror [December 2017]

27. ledna 2018 v 11:35 | Leila
Mirror: Právě jste dokončila svou čtvrtou sérii X Factoru. Jaké to bylo letos v zákulisí?
Nicole: Jsme jako rodina, takže jsme vždy spolu. Po vystoupeních máme společně večeře. Louis je vždy v mé šatně a neustále o něčem drbe. Neustále něco žvaní a nevím jestli mu to mám věřit nebo ne. Simon má čas sám pro sebe a vždy nás nechává hodiny čekat. Dohání mě to k šílenství. V létě konkurzy končili ve dvě hodiny ráno a to každý den. Pořád jsme jen pracovali.

Mirror: Máte ráda divoké noci?
Nicole: Ne, jsem více usazená, už neprožívám bláznivé noci. Už jsem zase o něco starší a je těžké se z těch bláznivých nocí zotavit. Mám ráda víno, ale nemyslím si, že by to bylo nějak bláznivé.

Mirror: Sledujete X Factor?
Nicole: Um, ne. Každou chvilku se snažím zjistit, jak upravují věci. Pak když se na sebe dívám, říkám si: Kdo by mě měl rád v téhle show? Jsem tak frustrovaná, protože jsem mnohem víc báječná v reálném životě, alespoň si to teda myslím. Zase se tam vůbec nelesknu, o tom jsem lepší tam.

Mirror: Kam byste šla ráda na rande?
Nicole: U mě je to velmi jednoduché, chci se bavit a nesedět doma. Skvělá noc by pro mě byla zajít na večeři a pak film.


Mirror: Jak získáváte správnou rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem?
Nicole: Je to vždy hrozně náročné udržet mezi tím balanc ale opravdu to za to stojí. Právě jsem se přestěhovala do nového domu v Los Angeles. Mám své vlastní místo a také chci koupit své místo v Londýně. Cítím se tu jako doma a chtěla bych zde zapustit kořeny.

Mirror: Jste perfekcionista co se týče vašeho domu v LA?
Nicole: Jsem úplný pycho! Trvalo to dva roky, než dům postavil. Znám všechy barvy, všechny koberečky, kameny, mramory, dlaždice..Dnes ráno jsem se dokonce zabývala lidmi, kteří řezali mramor, protože potřebuji přesně vědět, kde se žíhá. Jsem v tomhle trochu moc.

Mirror: Co se vám nejvíc líbí na Anglii?
Nicole: Nejvíc na Anglii miluju lidi. Jsou to ti nejhezčí a nejužitečnější lidi! Vždy když se vrátím, cítím se jak v nějakém filmu. Ale Los Angeles také miluji.

Mirror: Amerika zní skvěle...kromě Trumpa...
Nicole: Je to bláznivé. Mnoho Ameriky je opravdu pro něj. Všechna ta malá strašidelná města.

Mirror: Co vás udržuje vzhůru v noci?
Nicole: Můj mozek. O všem přemýšlet. Přemýšlím o hudbě, o mojí kreativitě. Myslím že takto funguje jen mozek umělce.

Mirror: Jaká je vaše ranní rutina?
Nicole: Snažím se trénovat, aby můj den začal v pohodě. Potřebuji dávku endorfinů, abych se cítila tak, že můžu dobýt svět.

Mirror: Máte vlastního trenéra, který na vás křičí?
Nicole: Tento typ na mě nefunguje. Chci být cvičením nadšená.

Mirror: Jaké cvičení děláte?
Nicole: Líbí se mi hot yoga, spin class a fun dance cardio class. Také jsem dělala Soulcycle s Davidem Beckhamem v LA, protože tam máme stejného oblíbeného učitele. Důležité jsou pro mě hlavně tvary.

Mirror: Líbí se vám být v Londýně před Vánoci?
Nicole: Je krásný trávit čas tady. Miluji jablečný mošt a svařené víno. To v Americe nemáme.

Mirror: Už jste tady trávila Vánoce?
Nicole: Když jsem pracovala na muzikálu Cats, tak jsem bydlela v bytě Andrewa Lloyda Webbera na Covent Garden a vzala jsem svou celou rodinu ven. Bylo to skvělé!

Mirror: Kde budete trávit Vánoce letos?
Nicole: Protože jsem postavila tento nový dům v LA, budu chtít aby tu byla moje rodina se mnou. Žiju sama a hlídám si své soukromí, moc lidí ke mě nechodí ale v tomto období je třeba pozvat rodinu. Mám divadlo, malou tělocvinu a taneční studio pro mé neteře.

Mirror: Vaše neteře si musí myslet, že jste ta nejvíc cool teta.
Nicole: To ano. Já jsem ta nejvíc cool teta. Moje neteře jsou pro mě vším, takže jsou trošku rozmazlené. Ale jsem vždy hrozně šťastná když je mám u sebe. Dostanou vás do kontaktu s vaším vnitřním dítětem. Všechno je s nima lepší.

Mirror: Co plánujete uvařit na Vánoce?
Nicole: Krocana, šunku a všechno to okolo. Brokolici se sýrovou omáčkou, sladko bramborovou kaši, omáčku, kuřecí, knedlíky, zelené fazole, kukuřici - miluji tohle jídlo!

Mirror: Jste dobrá kuchařka?
Nicole: Spíš ne, ale když něco uvařím, tak je to moc dobré.

PAPI feat. TODRICK HALL

1. července 2016 v 9:47 | Leila

Ahoooj ♥ Dnes jsem si pro vás připravila další novinku :)) Galerii jsem si už doplnila a tak teď stačí si k tomu sednout a vše doplnit, ale začnu zlehka novinkou, kterou jste ale už možná i bez mě sami zaregistrovali :) Před nedávnem byli informace o tom, že Nicole natáčí nový videoklip ale spíše si lidé mysleli, že se jedná o něco k filmu Dirty Dancing ale před pár dny byly všechny spekulace vyvráceny. Nicole točila sice videoklip ale nejedná se ani o její album a ani o film, na který se můžeme těšit příští rok. Nicole spolupracovala společně s Todrickem Hallem na písni Papi a je teda úžasná ♥ Už jí mám stáhlou v telefonu a aspoň denně si jí vždy pustím, líbí se mi ta melodie a i zpěv Nicole a nebo i ten začátek jako jakoby mluví ale zpívá :D Ve videoklipu je nádherná, ta červená jí hrozně moc sluší a ukázala, že je i dobrá herečka :D Určitě mi do komentářů napiště, jak se vám videoklip a píseň líbí ♥ Můžete se podívat nejen na video ale v galerii také na pár fotek z natáčení a pak jsem uložila několik screencapsů :))

Gallery → MusicVideos → Papi (Behind the Scene) → x5
Gallery → MusicVideos → Papi (Screencaps) → x49

HAPPY BIRTHDAY TO NICOLE ♥

30. června 2016 v 13:33 | Leila

Ahoooj ♥ Myslela jsem, že dnes přidám nějakou novinku ale asi to nechám na zítra. Nicole totiž včera slavila narozeniny a taky bych chtěla článek věnovat tomu ♥ Včera naší krásné, božské Nicole bylo 38 let a tímto bych jí chtěla popřát všechno nejlepší, hlavně mnoho úspěchů, ať se jí vše daří jak chce a ať si plní své sny a to nejen ty pracovní ale i ty osobní, hrozně bych jí přála to miminko ♥ Ať jí to klape s Girogrem a hlavně ať je nejvíc šťastná a užívá si naplno každý den! I když už Nicole nepatří mezi tu populární mladou generaci, tak pořád vypadá báječně a spousta by jí mohla závidět! :D Věřím, že taková bude stále a je mi ctí o tak úžasné osobě blogovat ♥

PS: Novinky se kupí a kupí a já nic nestíhám..omlouvám se, snad zítra už se tu něco objeví a taky se omlouvám že neobíhám ale určitě Vám to brzy vynahradím ♥

Upcoming Events

5. června 2016 v 19:06 | Leila

Ahoooj ♥ Jelikož je teď docela hodně novinek a hodně nás toho čeká, tak tu mám pro vás malý souhrn toho, na co se v nejbližší době můžeme těšit. Už se těším na všechny novinky, fotky, videa a snad budu vše stíhat a budu vás moci o všem hned informovat. Teď to plácám vše tak nějak najednou a hodně přednastavuji, protože mám zkouškové a toho času o něco méně. No ale níže už se určitě podívejte na to, co nás čeká a nemine ♥
5. června - Soccer Aid (ITV - UK)
5. června - Koncert Andrea Bocelli (Hollywood Bowl - USA)
10. června - X Factor konkurz (Leicester - UK)
Srpen - X Factor premiéra (ITV - UK)
28. září - Koncert Andrea Bocelli (Dublin - Irsko)
1. října - Koncert Andrea Bocelli (Londýn - UK)
2017: Dirty Dancing premiéra (ABC - USA)
Neznámo kdy - Mixtape/Třetí album

Nicole Working with Children in Kenya

4. června 2016 v 16:20 | Leila

Ahoooj, na tomto článku jsem pracovala zhruba tři dny, takže budu velice ráda, když si aspoň část přečtete. Nejen že to dalo nějakou práci ale také se dozvíte spoustu nových informací o Nicole! ♥ Vůbec jsem netušila, že loni v listopadu navštívila Keňu v rámci UNICEF a tak to je pro mě veliké překvapení a mám z toho obrovskou radost ♥ Ona je opravdu skvělá osobnost se skvělým srdcem a pokud o tom ještě snad máte nějaké pochybnosti, tak se uričtě na tento článek podívejte. Dozvíte se nejen o návštěvě Nairobi ale také spoustu dalšího. Nicole zde mluví třeba o Lewisovi, o tom, proč váhala jestli veme roli Penny v Dirty Dancing, o touze stát se matkou a další, takže určitě neváhejte! Vím že takto dlouhé články málokdo čte ale udělalo by mi velkou radost vaše vyjádření ♥ Pod článkem se také můžete podívat na magazín You, který je právě o návštěvě Keni a také na samostatné fotky, Nicole tam vypadá úžasně, hrozně moc jí to na fotkách sluší a jsem z nich přímo nadšená :) EDIT: Nově se objevil jeden nový scan z magazínu Hello, kde můžeme vidět i dvě nové fotografie, tak se určitě v galerii podívejte ♥

Ať už dělá porotkyni v X Factoru, září v muzikálu Cats nebo se hlásí z Keni s UNICEF...na čem záleží je spojení s lidmi, říká NICOLE SCHERZINGER

Skvostná zpěvačka, tanečnice, televizní moderátorka která byla součástí PussyCat Dolls, porotkyní v X Factoru je právě přesně tam kde má být. Nicole se usmívá, když zavzpomíná na známou vůni omáčky, kterou právě jíme. ,,Dáš si porci pečeni s omáčkou?" vzpomíná svého času stráveného v Londýně. ,,Je to pravděpodobně moje nejoblíenější vůně na světě," říká zasněně než přejde k dalším milovaným britským pochoutkám jako fish&chips, lepkavý karamelový pudink nebo Banoffee Pie ,,miluju tenhle koláč," řekla nadšeně.

Bývala PussyCat Dolls všechny okouzlila a odzbrojila v X Factoru svou otevřeností a výstředními frázemi jako 'Schmazing' nebo 'Schamazeballs'. ,,Lidé si ani neuvědomují, jaká ve skutečnosti jsem." Ve skutečnosti je 37letá Nicole neobyčejně schopná. V den kdy spolu mluvíme se nachází v Severní Karolíně a zkouší na Hříšný tanec, americkou verzi remaku z roku 1980. Nicole hraje tanečnici Penny v letním táboře Kellerman, která otěhotní po flirtu se sukničkářským číšníkem. Nicole však připouští, že málem roli nevzala, protože se Penny rozhodne jít na potrat. ,,Pocházím z velmi náboženské rodiny, která nevěři v potraty," vysvětluje Nicole jako katolička. ,,Moje rodina je všechno a jejich názor je všechno, takže jsem potřebovala jejich souhlas, jinak bych to neudělala." Zpočátku byla její rodina proti, aby tuto roli vzala a konkrétně i její dědeček, který je kazatelem na toto téma ale došel k závěru, že by měla dělat to co chce ona sama.

Nicole se velmi angažuje, aby pomocí svého hlasu pomáhala druhým. Mluví ke mě s odovláním, že nedávno byla v Keni jménem dětské charity UNICEF, které bude vysíláno v průběhu Soccer Aid, v průběhu fotbalového zápasu celebrit na ITV. Cestovala loni v listopadu do Nairobi. Nicole se ujala dětí, které spí na ulicích a tráví své dny na skládkách, živý se sběrem lahví a plechovek, které se prodávají za účelem recyklace a navíc s rizikem onemocnění, násilí a zneužívání. ,,Tyto děti nemají nikoho ve svém životě, kdo by se o ně postaral. Zhruba od dvou, tří, čtyř let se musejí sami o sebe starat na ulicích," říká Nicole.

Je poctivá a přiznává, že při příjezdu do Dagerotii, západní Nairobi měla úzkost a hrůzu. ,,Vysadili mě a jenom jsem se zeptala, počkejte, to musím ven z auta a jí tam? Myslíte to vážně?" vzpomíná. Ale Sam, sociální pracovník UNICEF AMREF dětského centra, kde jsou děti ve věku od 7 do 18 let a přijímají teplé jídlo a mají přístup k základnímu vzdělání a zdravotní péči se stal jejím průvodcem a představil ji s několika mladými lidmi, se kterými spolupracuje. Výsledný film se zaměřuje na Georga, 12tiletého chlapce, který spí na studené betonové podlaze místního trhu každou noc, probouzí se v 5 hodin ráno a zahajuje sběr plastových a kovových šrotů ze skládky k prodeji. Ptám se Nicole, jak se jí podařilo nejen získat důvěru dětí, které se mají před cizinci pravděpodobně na pozoru ale jak se jí podařilo je přesvědčit k účasti filmu.

,,Jediné, co můžete dělat, je pokusit se být uctivý, laskavý a milující, nesmí se na ně tlačit. Když se jich zeptáte, jestli chtěji tak jenom pokrčí rameny. Nebyla jsem falešná a nebylo to o kamerách, bylo to o propojení na lidské úrovni." Již dříve Nicole cestovala skrze UNICEF na Filipíny a Guyany. ,,Je to naše práce, je to náš účel v životě, být hlasem," říká. Což ovšem neznamená, že nezápasila s tím, co viděla v Nairobi. ,,Tato cesta byla úplně jiná od těch ostatních," přiznává. ,,Jednu noc jsem byla tak traumatizovaná tím, co jsem viděla že jsem nemohla ani spát. Zeptala jsem se jedné dívky, kterou jsem tam poznala, jestli by nemohla semnou zůstat na pokoji. Myslela jsem si, když mám tady strach, v tomto teplém hotelu, jak se pak musejí cítit lidi na ulici?"

Slumy a skládky v Nairobi se ani nedávají srovnávat s bohatým pozlátkem Monaka, kde byla Nicole pravidelným návštěvníkem během svého sedmiletého vztahu s britským F1 šampionem Lewisem Hamiltonem, který učinil svůj domov právě tam. Po několika rozchodech, společných setkání a pomluv ze stran médií se opravdu rozešli v únoru loňského roku. Ačkoli nikdy nehovoří veřejně o svých problémech, tak Nicole připustila, že chtěla manželství a děti, zatímco Lewis, o šest let mladší než Nicole, to nechtěl dopustit. Dvě náročné kariéry je obtížné s udržováním vztahu na dálku, ani to vztahu neprospělo. Avšak Nicole nezanevřela na sportovce nebo mladší muže. Nyní údajně chodí s 24letým bulharským tenistou Grigorem Dimitrovem. Dnes už však její milostný vztah komentovat nebudeme. ,,Je to příliš osobní," říká zdvořile. Nicméně se ještě vyjadřuje ke své touze stát se matkou. ,,Ach, budu mít děti. Rozhodně. Samozřejmě," říká rozhodně. ,,Všechno zakládám na své víře, a když bude ten správný čas, stane se to." Do té doby je však zaneprázdněná být tou nejlepší tetou - což znamená spoustu vodních sportů, karaoke, pro svoje tři neteře, šest let stará dvojčata a jednu sedmiletou holčičku které žijí v Tennessee. ,,I když jsem teď v Asheville, jsou jen pár hodin pryč a vidíme se každý víkend," řekla. ,,Mám je kolem sebe jak jen často můžu, vše je hned o dost lepší."

Nicole se narodila v Honolulu havajsko-ukrajinské matce, které bylo právě 17 let, když porodila. Její filipínský otec však odešel, když jí byly dva roky. Vždy jim chyběl když vyrůstali. ,,Měla jsem oblečení ze sekáče, jedli jsme palačinky a nudle protože to bylo nejlevnější," uvádí Nicole. Když jí bylo šest, tak se přestěhovali do Louisville, Kentucky se svou matkou, s nevlastním otcem Gary Scherzingerem a mladší sestrou Kealou. Ve věku pěti šesti let vzpomíná na to, že hudba byla její cesta, byla na talentových soutěžích a podepisovala všechny školní ročenky slovy ,,Pamatujte si mě až budu slavná". Zapsala se ke studiu na hudebním divadle na Wright State University v Ohiu ale vydala se na zpěv doprovodných vokálů kapele než se objevila ve skupině Popstars.

V začátcích má také zkušenost s X Factorem, kde zpívala píseň od svého idolu Whitney Huston píseň 'I Will Always Love You'. ,,Pocházím z malého města a vůbec jsem nevěděla jak se dostat do takových měst jako je třeba Los Angeles. Jela jsem do Chicaga po práci a čekala jsem ve frontě od 5 hodin rána, než se na mě dostalo." Její vytrvalost se vyplatila, byla vybrána pro dívčí kapelu Eden Crush ale o rok později nahrávací společnost zkrachovala a skupina se rozpadla. V roce 2003 se však všechno obrátilo, kdy byla obsazena jako hlavní zpěvačka do skupiny PussyCat Dolls. I když by mohla skupina pokračovat v tom, být nejúspěšnější dívčí skupinou všech dob, kdy se prodalo více než 50 miliónů desek po celém světě, tak Nicole pamatuje na ty roky s láskou.

Do svých 20ti let bojovala s bulímií, ale toto téma otevřela až o mnoho let později a nazývá ho jako hrozné a paralyzujcí.

V posledních letech se vydala na sólovou dráhu a také se vrátila ke své první lásce, k divadlu. Byla vyhlášena nadšenými kritiky na cenu Olivier pro její roli Grizabelly v muzikálu Cats. Jeho tvůrce Andrew Lloyd Webber s ní pracoval mnoho let. Je naděje, že by mohla svou roli opakovat ale stále je vše v jednání. Také se objevily zprávy, že Cheryl má končit jako porotkyně v X Factoru a čerstvými zprávami je, zda Nicole obsadí její místo na obrazovkách. ,,Nikdy neříkej nikdy ale budu o tom muset dost přemýšlet," říká Nicole. ,,Stýská se mi po Británii a X Factor obnáší opravdu velkou energii. Nevím jestli to můžu zase začít dělat, chci se zaměřit na budování svého dědictví, na něčem, co tu po mě zůstane." O několik týdnů později se objevily zprávy, že Nicole svou roli Grizabelly nezopakuje ale vrátí se k X Factoru, což Webera hodně rozlobilo. Nicméně je potvrzena její účast na dvou vystoupeních s Andrea Bocelli (se kterým nahrála píseň na jeho sólo album ve španělštině s názvem 'Don't Cry for me Argentina') v Londýně a Dublinu a to letos na podzim.

V těchto dnech si pořídila dům v Los Angeles a na otázku kolik tam zrhuba tráví času odpověděla odhadem možná čtvrtinu roku. Připouští, že si už zvykla na putovní život. ,,Když jste na cestách, tak chcete být doma na jednom místě. Potom když se dostanete domů, tak už si zase říkáte, že jste připraveni na další cestu."

V minulosti byla hodně perfekcionistická. ,,Vždycky jsem chtěla mít všechno pod kontrolou. Musím mít nejlepší album, musím vyhrát Grammy do svých 22." Je teď méně naročná k sama sobě? ,,Je to pravděpodobně jeden z největších rozdílů v mém životě. Díky zkušenostem a zralosti jsem k sobě šetrnější. Je to nejspíš jedna z největších rad, kterou bych dala mladým ženám. Nebuď na sebe tak tvrdá a nauč se více milovat sama sebe."

Když jsem se zeptal na sociální média, tak ze zhorzila. ,,Je to pro mě úzkostné. Nejsem v tom dobrá a vždy se u toho rozčiluju," řekla žena, která má 2,4 milióů následovníků na instagramu. ,,Je to nekonečné, co si o tom druzí pomyslí? Jak to působí?," vzdychá. ,,Přeji si v tom být lepší ale mám ráda lidské spojení a kde je to v mých silách."
Gallery → In Keyna (November 2015) → x15
Gallery → You Magazine (May 2016) → x5
F7tY8Tvx
Gallery → Hello Magazine (June) → x1

Dirty Dancing | News

21. května 2016 v 17:27 | Leila

Ahooj, dnes mám pro vás nějaké novinky kolem Dirty Dancing ♥ Tentokrát se však nejedná o žádné fotky ale opravdu informace, takže pokud jste zvědavý, tak určitě čtěte dále :))

Natáčení remaku Dirty Dancing je již u konce! Abigail Breslin, která ve filmu hraje hlavní roli Baby, napsala na twitter, že už se natáčí poslední den. Nicole tedy dokončila svou roli tanečnice Penny a nyní už se můžeme těšit na výsledek! Jsem na to zvědavá, i když stále říkám, že nemám ráda remaky, tak kvůli Nicole se na to těším moc ♥
No a ještě jedna novinka ohledně fimu. ABC oznámilo že původní naplánovaná premiéra filmu měla být už koncem letošního roku ale nakonec se filmu dočkáme až příští rok! A ještě jedno překvapení, podle prvních informací se mělo jednat o tří-hodinový film ale tato novinka byla upravena, bude se totiž jednat o třídílnou minisérii! Možná se mi tohle zamlouvá trošku více, než nějaký celovečerní film, no uvidíme výsledek a už teď se nemůžu dočkat dalších novinek :))

Nicole Denies Turning Down Cats Role to Return to the X Factor

16. května 2016 v 14:03 | Leila
Ahooj, dnes mám pro vás novinku, která mi tak trošku vyrazila dech, protože tady furt hlásám, jak si Nicole zahraje znovu roli Grizabelly v muzikálu Cats na Broadwayii a ono ejhle...Novinky už se objevovaly dříve ale čekala jsem opět na nějakou oficiální zprávu, konečně jsem to pro vás připravila a určitě si více přečtěte, jsem zvědavá na váš názor!!! ♥

Bývala hvězda PussyCat Dolls měla v úmyslu, že se vrátí do hlavní role americké verze oblíbeného muzikálu Cats, ale její smlouva nebyla dokončena. 37letá zpěvačka a herečka rozhořčila divadelní legendu Lloyda Webbera (68) tím, že od toho dala ruce pryč týden před první zkoušku ve svůj prospěch tím, že se znovu ukáže v X Factoru! ,,Měla jsem v úmyslu znovu pracovat na Cats ale smlouvu jsme nedotáhli do konce," řekla Nicole pro Radio Times. Kráska v rozhovoru pokračovala: ,,Jsem neuvěřitelná požehnaná tolika úžasnými možnostmi, včetně Cats ale bohužel jsme nebyli schopni zajistit, aby to tentokrát fungovalo."

Bohužel Nicole zatím nepotvrdila, že se vrátí na obrazovky ITV jako porotkyně pěvecké soutěže X Factor, kde byla po drobu tří sezón až do roku 2014. Přesto se však podle oficiální zprávy očekává, že se připojí opět k Simonu Cowellovi, Sharon Osbourne a Louisovi Walshovi.

Andrew Lloyd Webber však připustil, že opravdu zuřil, poté co z toho Nicole vycouvala. V rozhovoru pro The Economist skladatel odhalil: ,,Myslím si, že je blázen. Inu, budeme muset dostat někoho jiného, přeci jen není v Americe ta nejznámější." Po té ještě dodal: ,,Jsem vzteky bez sebe, opravdu jsem věřil že taková fantasticky talentovaná žena do toho půjde. Ale to nevadí, bude další dívka na Broadwayi a Nicole si tak nezaslouží cenu Tony."

I když jsem psala, že to od Nicole není potvrzené, tak Webber uvedl, že mu Nicole volala a oznámila, že se nakonec rozhodla pro X Factor. Byla bych docela ráda, kdyby se k tomu Nicole nějak vyjádřila ale uvidíme třeba časem. Jinak ty jeho výroky mi přijdou docela brutální no. Na jednu stranu ho samozřejmě chápu, ale když nebyla podepsaná smlouva, tak se asi není ani o čem bavit, ale je fakt že na to, jak dlouho spolu pracovali, tak je to od něj docela zlý, co myslíte? Určitě budu ráda, když se vyjádříte :))

News Update

15. května 2016 v 11:39 | Leila

Ahoooj, sešlo se pár novinek a tak je dám zase do jednoho článku, abychom měli přehled a určitě se máme zase na co těšit :)) Abigail Breslin, která s Nicole spolupracuje na novém filmu, remaku Dirty Dancing se vyjádřila nejen o Nicole ale také o druhém kolegovi Coltu Prattesovi: ,,Dva z mých nejoblíbenějších lidí, které jsem kdy potkala. Děkuji za první týden natáčení Dirty Dancing. Děkuji za váš talent, děkuji za vaši podporu, děkuji za vaši důveru a nejvíc děkuji za neuvěřitelné přátelství. Miluju vás!"
Když už je řeč o novém filmu, tak se objevila také informace, že soundtrack k Dirty Dancing je již hotov a Nicole se dokonce podílela na několika písních! Takže nejen že se dočkáme nového alba, mixtapu ale také se můžeme těšit na několik nových písní k filmu. Jsem opravdu zvědavá a nemůžu se jich dočkat ♥
Vypadá to, že se Nicole letos opět zúčastní festivalu v Cannes!! (na fotku se můžete podívat zde). Festival se koná od 11.5. do 22.5., takže se určitě brzy můžeme těšit že se tam Nicole objeví a opravdu jsem zvědavá na její róbu a moc se těším na nějaké fotky, tak snad se jich brzy dočkáme!! Loni dokonce Nicole v Cannes i vystupovala a trávila tam celý festival :))
Nicole se brzy objeví na titulní stránce magazínu Social Life Magazín! Už jsem viděla nějaké náhledy photoshootu ale budu zlá a nedám vám je sem, protože to bude fakt překvapení a určitě se máte na co těšit!! Jeden z nejlepších photoshootů, co kdy Nicole nafotial, až tak ♥ Takže určitě sledujte blog pro další novinky :))

News Update

10. dubna 2016 v 11:50 | Leila

Ahooj, za posledních pár dní se sešlo několik málo novinek a tak je sepíšu stručně do jednoho článku, ať nemusím tvořit několik krátkých článků. Tak snad to bude přehledné no a určitě se mámě zase na co těšit!!! ♥
Nicole bude hrát v remaku Dirty Dancing roli tanečnice Penny a natáčení začíná již 11. dubna, tedy zítra!! Doufám, že se objeví nějaké fotky z natáčení a budeme moc nahlédnout i do zákulisí :))
K nové reklamě mléčné značky Müller Nicole nazpívala cover od Jackson 5 'I Want You Back' a dokonce se této verze dočkáme celé a bude možnost si jí stáhnout, takže kromě nového alba a mixtapu ještě jedna nová píseň, těším se ♥
Před pár dny jsem vás informovala o tom, že Nicole vystoupí společně s Andrea Bocelli tento rok v září v Irsku a nyní se objevily další dva datumy. První bude 5. června na Hollywood Bowl a druhý 1. října, kdy společně vystoupí v Londýně! ♥ Jako minule spolu zazpívají Don't Cry For Me Argentina :)
Nicole spolupracuje na další písni společně s Will.I.Am, která nese název 'Mona Lisa Smile' a její premiéry by jsme se měli dočkat už 12. dubna ve 20:00. Tato informace se však objevila pouze u jednoho zdroje, tak nemůžu říct, jestli je stoprocentně pravdivá ale určitě vás budu hned informovat a necháme se překvapit :)
Určitě si pamatujete na dobu, kdy se vysílal pořad Bring The Noise, kde vystupovala také Nicole se svými kolegy. První informace říkali, že se můžeme těšit na druhou sérii ale bohužel Sky1 se rozhodl v show nepokračovat. Škoda!!

Nicole will be in Dublin

5. dubna 2016 v 16:17 | Leila
Ahooj, dnes mám pro vás skvělou novinku ♥ Ještě si teda počkáme, než se uskuteční, ale aspoň si můžeme být jisti, že Nicole někde bude a už teď se můžeme těšit. Andrea Bocelli totiž potvrdil, že spolu vystoupí v aréně v Dublinu, v Irsku! Akce se uskuteční 28. září 2016 a moc se těším, protože ty dva spolu podávají neskutečný výkon ♥

MIXTAPE | 9 Songs

6. března 2016 v 9:47 | Leila
Ahooj, tak pokračuji v přidávání dalších skvělých novinek ♥ Nicole nás začátkem roku informovala, že tento rok bude skvělý a že nás čeká spousta překvapení. Už víme, že bude nové album, už víme, že si Nicole zahraje v remaku Hříšného tance a teď mám pro vás další novinku. Fanoušci se už kdysi ptali v jednom rozhovoru, jestli nepřemýšlela nad tím, že vydá songy, které někde zazpívala ale na žádném albu se neobjevily, jde tedy o nevydané písničky. Nicole na tuto otázku odpověděla, že je to určitě dobrý nápad a že nad tím bude přemýšlet. Před pár dny se na twitteru vyšvihl její manažer, jak poslouchá dvě písně s názvem Pretty a One More Shot a také potvrdil, že Nicole vydá mixtape, kde bude 9 nevydaných písní!! Takže k celému albu ještě devět písniček, no z toho jsem fakt nadšená. Hlavně píseň Pretty zbožňuju, protože ji Nicole jednou zpívala v X Factoru a byla úžasná, jestli budete mít chuť, tak se určitě podívejte zde na youtube. Doporučuji ♥ Níže tlké přidávám odkaz, kde se můžete podívat jak manažer poslouchá písně, na které se můžeme těšit :))


Nicole Scherzinger to Co-Star in ABC's 'Dirty Dancing' Reboot

4. března 2016 v 10:35 | Leila
Dnes mám pro vás další skvělou novinku, Nicole bude součástí dalšího projektu a níže jsem vám o tom něco napsala, určitě se máme na co těšit a jsem zvědavá na další novinky kolem toho. Určitě vás budu informovat ♥

The Hollywood Reporter potvrdil zprávu od ABC, že se bude točit remake Dirty Dancing [Hříšný tanec] a Nicole Scherzinger získala roli Penny, kterou si v roce 1987 zahrála Cynthia Rhodes.

Tříhodinnový TV film bude produkovat Jessica Sharzer (American Horror Story, The L Word) a stejně tak jako film z roku 1987 (v hlavních rolích Patrick Swayze a Jennifer Grey) se bude točit kolem Baby (Abigail Breslin), nevinné mladé ženy, která stráví prázdniny se svými bohatými rodiči ve středisku Catskill a setká se Johnnym (Colt Prattes), hezkým tanečním instruktorem. Abych přiblížila více roli, kterou ztvární Nicole. Penny je Johnnyho taneční partnerka a taktéž v resortu učí tanec. Film je produkován Lionsgate a scenář si vzala na starost Eleanor Bergstein, která napsala i původní scénář.

No jsem z toho nadšená, protože Hříšný tanec patří mezi mé oblíbené klasiky a jsem na Nicole opravdu zvědavá, bude určitě skvělá protože je to velmi nadaná tanečnice, takže se hooodně těším. Co říkáte na tak skvělou novinku?? ♥ Jinak ty remake moc nemusím, originál je prostě originál ale protože tam bude Nicole, tak to bude samozřejmě super! :D

Nicole & Grigor: New Couple?

6. ledna 2016 v 11:21 | Leila

Ahooj, tak jsem si myslela že se tu pár dní neobjevím ale tahle novinka mi nedala pomalu spát a musím se o ní s vámi podělit :D Nicole je MOŽNÁ zase ZADANÁ!! Ten kdo už mě zná, tak možná ví, že bych nedala na blog žádné drby, jako třeba že měla Nicole vztah s někým z One Direction nebo cokoliv co se třeba objeví na Perez Hiltonu :D Ale zde se objevilo pár souvislostí a tak si myslím, že by to mohla být skutečně pravda, no hlavně už kvůli Nicole bych si to přála, aby zase někoho měla. I když bych ji neraději viděla po boku Lewise, protože spolu byli dokonalý ale vím že už to nejde.

Údajně se Nicole s Grigorem vídá už pár měsíců. I když Nicole ani Grigor Dimitrov vztah nijak nekomentovali, tak zpěvačka tyto zvěsti potvrdila v pondělí. Byla totiž viděna ve VIP sekci tenisového centra v Queenslandu, kdy bulharská tenisová hvězda zrovna hrála svůj zápas. Nicole na zápase nemohla udržet úsměv, když se dívala na Grigoriho, kterému je 24 let a tím pádem je o 13 let mladší než ona. Nicole skákala radostí a posílala na kurt polibky když bulharský tenista vyhrál zápas na poslední body.

Grigor a Nicole spolu začali údajně chodit loni v červenci, krátce poté, co Grigor přerušil svůj dvouletý románek s tenisovou kolegyní Marií Sharapovou. Podle všeho tedy se nový pár snaží prozatím tajit svůj vztah aby unikli veřejnosti a tlaku kolem všeho.

No, není to sice takový fešák jako Lewis (:D :D) ale jestli s ním Nicole bude šťastná tak já budu šťastná a moc jí to přeju! Trošku mě děsí zase ten věkový rozdíl, ne že by to bylo něco divného ale myslím si, že Nicole by už mohla pomalu ale jistě zakládat rodinu :D No, jsem zvědavá, jestli se brzy spolu někde objeví a že vám za pár dní nebudu psát že to není pravda, protože mám z toho fakt radost :D Nicole na tom zápase totiž vypadala opravdu šťastně! ♥ (o článek níže..)

Jsem zvědavá na vše názory, co myslíte, jak na vás působí, co věkový rozdíl, líbila se vám s Lewisem...atd atd :D ♥

EDIT: Tak tu mám pro vás aktualizovanou novinku z Austrálie, kde se objevila Nicole po boku Gigora a paparazzi je vyfotili jak si dávají pusu, takže si myslím že je to víc než jasné! :) Nicole to tedy ještě jednou moc přeji, doufám, že bude šťastná a také doufám, že na ní bude Grigor hodný a nezraní její city! :)


 
 

Reklama