Leden 2018

Gallery Update #179

28. ledna 2018 v 12:58 | Leila |  • gallery update


Ahooj, o Nicole teď nejsou novinky a na svůj instagram přidávala fotku s tím, že si po novém roce dává pauzu a odpočívá. Určitě se v příštím týdnu můžete těšit na nové fotky z jejího účtu, pokud ji teda nesledujete :) Dnes mám ale pro vás alespoň jednu novou fotku z kampaně Müller White Velvet, která byla focena v roce 2017 a hned se zařadil mezi mé nejoblíbenější, Nicole na fotkách je úžasná a určitě se v galerii podívejte na další fotky ♥ A také se objevily scany z magazínu OK, kde Nicole poskytla rozhovor! Vybrali nádherné fotky :))

Gallery → Commercials → Müller White Velvet 2017 → x1
Gallery → Magazines 2018 → OK (Pakistan) → x3

Interview for Mirror [December 2017]

27. ledna 2018 v 11:35 | Leila |  • news & interviews
Mirror: Právě jste dokončila svou čtvrtou sérii X Factoru. Jaké to bylo letos v zákulisí?
Nicole: Jsme jako rodina, takže jsme vždy spolu. Po vystoupeních máme společně večeře. Louis je vždy v mé šatně a neustále o něčem drbe. Neustále něco žvaní a nevím jestli mu to mám věřit nebo ne. Simon má čas sám pro sebe a vždy nás nechává hodiny čekat. Dohání mě to k šílenství. V létě konkurzy končili ve dvě hodiny ráno a to každý den. Pořád jsme jen pracovali.

Mirror: Máte ráda divoké noci?
Nicole: Ne, jsem více usazená, už neprožívám bláznivé noci. Už jsem zase o něco starší a je těžké se z těch bláznivých nocí zotavit. Mám ráda víno, ale nemyslím si, že by to bylo nějak bláznivé.

Mirror: Sledujete X Factor?
Nicole: Um, ne. Každou chvilku se snažím zjistit, jak upravují věci. Pak když se na sebe dívám, říkám si: Kdo by mě měl rád v téhle show? Jsem tak frustrovaná, protože jsem mnohem víc báječná v reálném životě, alespoň si to teda myslím. Zase se tam vůbec nelesknu, o tom jsem lepší tam.

Mirror: Kam byste šla ráda na rande?
Nicole: U mě je to velmi jednoduché, chci se bavit a nesedět doma. Skvělá noc by pro mě byla zajít na večeři a pak film.


Mirror: Jak získáváte správnou rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem?
Nicole: Je to vždy hrozně náročné udržet mezi tím balanc ale opravdu to za to stojí. Právě jsem se přestěhovala do nového domu v Los Angeles. Mám své vlastní místo a také chci koupit své místo v Londýně. Cítím se tu jako doma a chtěla bych zde zapustit kořeny.

Mirror: Jste perfekcionista co se týče vašeho domu v LA?
Nicole: Jsem úplný pycho! Trvalo to dva roky, než dům postavil. Znám všechy barvy, všechny koberečky, kameny, mramory, dlaždice..Dnes ráno jsem se dokonce zabývala lidmi, kteří řezali mramor, protože potřebuji přesně vědět, kde se žíhá. Jsem v tomhle trochu moc.

Mirror: Co se vám nejvíc líbí na Anglii?
Nicole: Nejvíc na Anglii miluju lidi. Jsou to ti nejhezčí a nejužitečnější lidi! Vždy když se vrátím, cítím se jak v nějakém filmu. Ale Los Angeles také miluji.

Mirror: Amerika zní skvěle...kromě Trumpa...
Nicole: Je to bláznivé. Mnoho Ameriky je opravdu pro něj. Všechna ta malá strašidelná města.

Mirror: Co vás udržuje vzhůru v noci?
Nicole: Můj mozek. O všem přemýšlet. Přemýšlím o hudbě, o mojí kreativitě. Myslím že takto funguje jen mozek umělce.

Mirror: Jaká je vaše ranní rutina?
Nicole: Snažím se trénovat, aby můj den začal v pohodě. Potřebuji dávku endorfinů, abych se cítila tak, že můžu dobýt svět.

Mirror: Máte vlastního trenéra, který na vás křičí?
Nicole: Tento typ na mě nefunguje. Chci být cvičením nadšená.

Mirror: Jaké cvičení děláte?
Nicole: Líbí se mi hot yoga, spin class a fun dance cardio class. Také jsem dělala Soulcycle s Davidem Beckhamem v LA, protože tam máme stejného oblíbeného učitele. Důležité jsou pro mě hlavně tvary.

Mirror: Líbí se vám být v Londýně před Vánoci?
Nicole: Je krásný trávit čas tady. Miluji jablečný mošt a svařené víno. To v Americe nemáme.

Mirror: Už jste tady trávila Vánoce?
Nicole: Když jsem pracovala na muzikálu Cats, tak jsem bydlela v bytě Andrewa Lloyda Webbera na Covent Garden a vzala jsem svou celou rodinu ven. Bylo to skvělé!

Mirror: Kde budete trávit Vánoce letos?
Nicole: Protože jsem postavila tento nový dům v LA, budu chtít aby tu byla moje rodina se mnou. Žiju sama a hlídám si své soukromí, moc lidí ke mě nechodí ale v tomto období je třeba pozvat rodinu. Mám divadlo, malou tělocvinu a taneční studio pro mé neteře.

Mirror: Vaše neteře si musí myslet, že jste ta nejvíc cool teta.
Nicole: To ano. Já jsem ta nejvíc cool teta. Moje neteře jsou pro mě vším, takže jsou trošku rozmazlené. Ale jsem vždy hrozně šťastná když je mám u sebe. Dostanou vás do kontaktu s vaším vnitřním dítětem. Všechno je s nima lepší.

Mirror: Co plánujete uvařit na Vánoce?
Nicole: Krocana, šunku a všechno to okolo. Brokolici se sýrovou omáčkou, sladko bramborovou kaši, omáčku, kuřecí, knedlíky, zelené fazole, kukuřici - miluji tohle jídlo!

Mirror: Jste dobrá kuchařka?
Nicole: Spíš ne, ale když něco uvařím, tak je to moc dobré.

JustJared's Special Screening of the 'Love, Simon'

23. ledna 2018 v 12:10 | Leila |  • gallery update

Nicole se zúčastnila promítání filmu 'Love, Simon' v Západním Hollywoodu a podpřila tak vycházející hvězdu Nicka Robinsona. Nicole se promítání zúčastnila se svými přáteli a po shlédnutí řekla, že se jí to moc líbilo. Měla na sobě celkem zajímavý outfit, moc mi k sobě neladí ale budiž. Svítivé kalhoty jsme už mohli vidět na jedněch candid fotkách a to doplnila černým topem, bílou kšiltovkou a ještě černým kožíškem :) I když se mi outfit moc nelíbí tak i tak na fotkách Nicole vypadá hrozně mile ♥

Gallery → Appearances 2018 → JustJared's Special Screening of the 'Love, Simon' (14.1.) → x9

Amazon Studios Golden Globes Afterparty

23. ledna 2018 v 11:57 | Leila |  • gallery update

Nicole se bohužel nezúčastnila samotných předávání cen Golden Globes ale ukázala se aspoň na jedné after party, kterou pořádala společnost Amazon. Vypadala úžasně, tentokrát bylo téma, že měli všichni jít v černé a moc se mi líbilo, jak se většina oblékla a Nicole není výjimkou! Krásné černé šaty s krajkou a průsvitnou sukní - vypadala báječně ♥ Na fotkách jí můžeme vidět po boku Tyrese Gibsona a nebo Draka. Určitě se v galerii na pár fotek podívejte :))

Gallery → Appearances 2017 → Amazon Studios Golden Globes After Party (7.1.) → x56


Gallery Update #178

23. ledna 2018 v 11:35 | Leila |  • gallery update

Ahooj, jak se máte? Nicole bohužel teď nemá moc novinek ale přeci jenom se něco v průběhu ledna objevilo. Nejprve se můžete podívat na nový photoshoot, ale ještě se řadí do roku 2017. Nicole nafotila nové fotky pro vietnamské vydání magazínu Harper's Bazaar. Na fotkách se mi moc líbí, má nádherné kousky oblečení a doufám, že se brzy objeví víc fotek nebo alespoň scany z magazínu :))

image host image host image host image host image hostimage host
Gallery → Photoshoots 2017 → Harper's Bazaar (Vietnam) → x5
A jako další se v galerii můžete podívat na dvě nové fotky, které Nicole nafotila v roce 2017 pro kampaň Perfectil. Je tam nádherná a ty její boží vlasy ♥

Gallery → Commerials → Perfectil 2017 → x2