Gallery Update #157

7. října 2017 v 11:12 | Leila |  • gallery update
Ahooj, mám pro vás pár novinek z letošního června :) Nicole se po delší době objevila na F1 Grand Prix v Baku. Dříve tam jezdila podporovat svého ex-přítele Lewise Hamiltona ale letos tam jela vystoupit, sama a i společně se skupinou Black Eyed Peas. Koukala jsem na nějaká videa a vystoupení se opravdu povedlo. Kéžby se mi někdy poštěstilo, že bych mohla na pódiu vidět Nicole, to by byl splněný sen ♥ V galerii se alespoň můžete pokochat krásnými fotkami, Nicole to moc slušelo :)

Gallery → Appearances 2017 → Azerbaijan F1 Grand Prix , Baku (24.6.) → x26
Z června tu mám pro vás také troje candid fotky. Na prvních Nicole společně s přáteli odcházela z restaurace Delilah v Západním Hollywoodu. Zvolila černé legíny, bílý top a opět tu oversize džínovou bundu. To vše doladila krásným kloboukem ♥

Další fotky, jsou tentokrát za bílého dne! Přijde mi, že většina fotek je z noci, vždycky ji paparazzi chytí za tmy :D Takže se můžeme kochat, kdy Nicole odcházela z tanečního studia. Na sobě měla pro změnu i sportovní outfit :)

Na závěr fotky, kdy odcházela z Rum Kitchen v Londýně. Na sobě měla dlouhé hnědé šaty a vypadala kouzelně. Podle fotek měla dobrou náladu, protože se na některých i krásně usmívá :)

Gallery → Candids 2017 → Leaving Delilah Restaurant in West Hollywood (10.6.) → x4
Gallery → Candids 2017 → Leaving Dance Studio in Beverly Hills (10.6.) → x20
Gallery → Candids 2017 → Leaving Rum Kitchen in London (29.6.) → x25
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama