Prosinec 2015

Gallery Update #80

31. prosince 2015 v 14:29 | Leila |  • gallery update

Ahooj, mám tu poslední článek letošního roku :) Novinka se neobjevila ale něco málo pro vás mám. Nicole už byla aktvní i na svém instagramu a informovala, že během svátků svůj telefon odložila pryč aby mohla co nejvíce času trávit se svou rodinou a se svými blízkými :) Fotky vám přidám kdyžtak až v novém roce :) Objevily se další fotky z letošních photoshootů :) První čtyři fotky se objevily z photoshootu Rankin. Nicole je tam skvělá, celý photoshoot se mi moc líbí, ty králičí ouška jí moc sluší ♥ Další tři fotky se objevily z jednoho novějšího photoshootu pro The Global Goals, které jsou taky úžasné ♥ Budu moc ráda když se na ně v galerii podíváte :)

Gallery → Ranknin 2015 → x4
Gallery → The Global Goals 2015 → x3
Omlouvám se, ale bohužel už vás nestihám oběhnout. Ještě je hodně práce na večer :) Měla bych se tu objevit 2. ledna, tak snad budou novinky :) Aspoň touto cestou bych vám chtěla popřát šťastný nový rok, ať vám další rok přinese mnoho štěstí, zdraví a spousty zážitků! Maturantům přeji mnoho zdaru a všichni to zvládnete určitě levou zadní :) Také vám přeji mnoho štěstí v blogování a doufám, že už se nebudou moc rušit blogy, ať máme stále kam chodit! :D Všichni jste skvělý a děkuji všem za přízeň ♥ V novém roce nás ohledně Nicole čeká nové album, takže to bude určitě skvělý rok a určitě nás ještě čekají skvělé a zajímavě novinky. Moc se na všechno těším! Užijte si báječně večer a moc se neopijte :D A budu ráda když se mrknete ještě na novou anketu Poll Of The Month


Old Commercials

29. prosince 2015 v 12:35 | Leila
DEICHMANN - Je evropský prodejce obuvi. Firma vznikla v Německu roku 1913 a rozšířila se do více než tucet různých zemích. Několik let bylo zobrazováno logo s D ve čtverci s botou, později proběhla aktualizace loga, kdy se odstranila bota a modré pozadí se vyměnilo za zelený čtverec. Zakladatelem je Heinrich Deichmann.


BENCH BODY - Jedná se o filipínskou firmu, která produkuje spodní prádlo. Je to jeden z předních obchodů pro intimní oděvy. Nese širokou škálu prvotřídního módního a sexy spodního prádla za přijatelné ceny. Novinkou je také řada kosmetiky, parfémů a toaletní kosmetiky.


PONTIAC - Byla americká automobilka založená roku 1926 v Michiganu. Patřila do jedné z divizí General Motors. Své produkty prodávala hlavně do Spojených států, do Kanady a do Mexika a zaměřovala se na snadno dostupné, pohodlné a prostorné vozy pro širší veřejnost. 27. dubna 2009 firma GM ohlásila, že automobilku pro finanční problémy uzavře. Poslední Pontiac byl vyroben 25. listopadu 2009.


CLEAR SHAMPOO - Od roku 1979 Clear pomáhá zákázníkům po celém světě, aby se zbavili problémů s lupy a nemuseli se už skrývat. Značka nejen že řeší příznaky poblémů ale také vyživuje vlasy od kořínků až ke konečkům.


C&A - Je nadnárodní řetězec obchodů s oblečením. Působí v Rakousku, Belgii, Brazílii, Číně, Česku, Bosně a Hercegovině, Francii, Německu, Maďarsku, Lucembursku, Mexiku, Nizozemsku, Polsku, Portugalsku, Španělsku, Švýcarsku, na Slovensku, ve Slovinsku a v Turecku. Sídlo firmy se nachází v Bruselu a v Düsseldorfu. Společnost byla založena bratry Clemensem a Augustem Brenninkmeijerovými v Nizozemsku roku 1841.


REEBOK - Jedná se o globální sportovní obuv a oblečení. Tato firma vyrábí a distribuje fitness a sporotvní předměty, včetně bot, oblečení na cvičení, doplňků a tréninkového zařízení. Je oficiálním sponzorem UFC, CrossFit, Spartan Race a Les Mills. Společnost byla založena v roce 1895 J. W. Fosterem v Boltonu v Anglii. Později byla přejmenovaná na Reebok a působí jako dceřiná společnost Adidas od roku 2005.


LONDON FOG - Společnost byla založena roku 1923 Israelem Meyersem. Během druhé světové války tato značka vyráběla nepromokovaé kabáty pro námořnictvo Spojených států. Hlavní náplní jsou kabáty, které chrání před nepříznivými vlivy ale od roku 1970 rozšiřuje své produkty o svetry, kalhoty, zavazadla a sluneční brýle.


BROADWAY NAILS - Je firma, která pečuje o nehty a obohacuje vaši kůži. Tým je hluboce vášnivý pokud jde o služby zákazníkům s více než 20tiletou praxí.


BRITISH AIRWAYS - Je největší britská a třetí největší letecká společnost v Evropě, byla založena v roce 1924 pod názvem Imperial Airways. British Airways má nejvíce leteckých spojení v Evropě, ale i nejvíc transatlantických letů - o tom svědčí i velký počet ještě donedávna největších dopravních letadel světa Boeing 747. Společnost British Airways byla založena na letišti London Heathrow, dnes jsou domácími i letiště London Gatwick a London City. V současné době firma spolupracuje s výrobci letadel The Boeing Company a Airbus. Je zakládajícím členem aliance Oneworld.

©NICOLE-SCHERZY.BLOG.CZ
Gallery Update #79

28. prosince 2015 v 7:52 | Leila |  • gallery update

Ahooj, tak jsem tu po pár dnech a naštěstí nemusím nic dohánět, protože žádné novinky nejsou :D Doufám, že jste si svátky krásně užili, já ano, ale už mám tak nažraný pupek takže jsem ráda, že je konec! :D Ježíšek byl taky skvělý a jelikož už nějaký čas bydlím sama tak jsem dostala hodně věcí do bytu, takže samé užitečné věci :) Z jakého dárku jste měli největší radost? :)) Už se těším k vám na blog až se podívám na novinky, když u mě to je nic moc :D

Ale přeci jen se v galerii můžete podívat na jednu novou fotku, kterou Nicole v roce 2014 nafotila pro magazín InStyle. Miluju celý tento photoshoot, proto doporučuji si ho celý prohlédnout :)

Gallery → InSyle UK 2014 Photoshoot → x1


Veselé Vánoce

23. prosince 2015 v 15:55 | Leila |  • news on website

Ahooj, tak dnes už bez novinek a mám tu pro vás jen přání k Vánocům, hledala jsem nějakou Vánoční fotku s Nicole a našla jsem jenom tuhle, kde má u sebe aspoň stromeček a nějaké svíčky :D a myslím, že jí to na té fotce moc sluší :) Budou svátky, které jsou pro mě znamením rodiny, pohody, a žranice :D Nebude čas na pc a ani chuť, takže si beru menší dovolenou :D Objevím se tu počítám kolem 28. ale ještě nevím přesně kdy. No snad nebude Nicole v těchto dnech aktivní, aby mi něco extra neuteklo a nemusela toho hodně dohánět :D Tak mě prosím omluvte z obíhání i když si myslím, že to budete mít možná stejně, objíždíme ještě během svátků celou rodinu a tak :D

Takže vám všem, jak spřáteleným stránkám tak i návštěvníkům blogu přeji krásné a Veselé Vánoce. Ať najdete pod stromečkem vše co jste si přáli a hlavně ať jste v dobré náladě a spokojení :) Také přeji mnoho zdraví a doufám, že se tu po Vánocích zase všichni sejdeme :)) Moc děkuji že blog navštěvujete a také za krásné komentáře ♥

Instagram Update #16

22. prosince 2015 v 11:15 | Leila |  • gallery update

Ahooj, dnes se neobjevila žádná novinka a tak jsem si pro vás připravila fotky z instagramu. Nicole je jindy hodně aktivní ale v posledním měsíci toho přidala jen pár :) Ale i tak jsou fotky nádherné a na všech jí to moc sluší ♥ Dokonce se můžete podívat i na jedno video z taneční zkoušky ale pozpátku :D To je efekt který teď Nicole ráda při videu používá :)

Přinesla jsem si kousek Hawaie zpátky do #LA "dort, dort, dort🍰🎶" #hawaiisbest #hawaiianbuttermochi

Nemůžu se dočkat až uvidím svoji holku @EvaLongora v její nové show #Telenovela - V pondělí na NBC po The Voice!!Gallery Update #78

21. prosince 2015 v 13:48 | Leila |  • gallery update

Ahooj, dnes mám pro vás menší novinky :) V galerii se můžete podívat na nové osobní fotky Nicole ale také na několik fotek, kde je se svými fanoušky! :) Už snad ani nemusím psát, jak moc jim závidím, že se s ní vůbec setkají, natož pak nějakou tu fotku, kde Nicole vypadá báječně ♥ Na osobních fotkách jí můžete vidět například s Derekem Houghem, se kterým tančila v 10. sezóně Dancing With the Stars a se kterým to také vyhrála :) Je super, že spolu pořád udržují kontakt když už se budou znát skoro šest let!!! :)) Na několika fotkách je Nicole také sama, kde jí to moc sluší a na jedně je ještě se svou kamarádkou Melissou, podle fotky si zašly někam na nějakou dobrůtku

Gallery → Fan & Personal → x10
Dále se můžete podívat na tři nekvalitní fotky, ze soukromého Vánočního večírku, kde Nicole vystoupila. Škoda že se neobjevilo více informací, zajímalo by mě například co ze svého alba zazpívala, nebo jestli zazpívala i nějaké covery. Muselo to být skvělé vystoupení ale třeba se ještě nějaké fotky nebo videa zpětně objeví :))

No a závěrem se můžete podívat na jednu skvělou fotku z roku 2014, kterou nafotil Andy Gotts :))

CF002149.jpg
Gallery → Andy Gotts 2014 → x1

Exclusive Interview (2015)

20. prosince 2015 v 17:05 | Leila |  • news & interviews
Ahooj, po dlouhý době tu mám pro vás přeložený rozhovor :) Nicole ho poskytla pro jednu zahraniční stránku, která je o ní samé. Myslím si, že to je skvělý úspěch a admini stránky museli mít nesmírnou radost! Určitě si rozhovor přečtěte ♥

1. Hledáte sama sebe na Googlu? Nebo navštívila jste někdy ve volném času fan stránku o sobě?
Nicole: ,,Vyhýbám se tomu, abych sama sebe googlila na internetu. Myslím si, že je to nezdravý zvyk, zejména proto, že mnoho z toho, co je tam napsané není pravdivé. Ale docela často se koukám na fan stránky a jsem přímo unešená. Miluju koukat na fotografie, co jsem dělala a znovu prožívám stejné vzpomínky. Vždy jsem ohromena tím uměleckým dílem, poezií a podporou. Kolik do mě vkládáte času a energie, to mě posouvá vpřed!"

2. Kdy můžeme očekávat novou hudbu nebo album? Zejména v Americe!
Nicole: ,,Pracuji na novém albu a projektu pro vás všechny. Plánuji to opravdu s velkými a vzrušujícími lidmi. Ale budete si muset počkat až do příštío roku."

3. Už jste někdy přemýšlela nad tím, že byste sdílela nevydanou hudbu se svými fanoušky? Například 'One More Shot' nebo 'Pretty'. Fanoušci se zoufale snaží slyšet skladby které vycházejí přímo z vašeho srdce.
Nicole: ,,Myslím, že je to skvělý nápad, podívám se na to. Pokusím se udělat mixtape pro vás všechny - bylo by to pro mé věrné fanoušky, kteří vě mě věří ať se děje co se děje."

4. Máte nějaké plány na Broadwaiy?
Nicole: ,,Ano! Miluju pódium a New York...Můj čas strávený tam byl neuvěřitelný a pokud hvězdy dají, tak budeme obnovovat Kočky na Broadwayi v příštím roce. Miluji hudební dvadlo a vystoupení v New Yorku si opravdu užívám. Mám opravdu zájem dělat stále divadlo!"

5. Ze které show jste nejvíce nadšená? Best Time Ever nebo Bring the Noise?
Nicole: ,,Obě jsou to velmi odlišné show. Jsem šťastná, že jsem zpátky v USA. Miluju živé televizní vysílání a práci s Neilem. Hodně jsem se toho od něj naučila, ale upřímně Bring the Noise si užívám z pozice zpěvačky, děláme více hudby, více zpíváme a jsme hodně kreativní. Doufám, že se vás to všechny baví a děkuji vám za stálou podporu. Big Fat Love, Nicole xoxo"

Gallery Update #77

19. prosince 2015 v 17:31 | Leila |  • gallery update

Ahooj dneska ještě znovu :) Objevuje se tolik novinek že pomalu nestíhám přidávat a to jsem se bála že nebudou žádné novinky když je čas tvoření nového alba :D Ale jsem jedině ráda! Objevilo se opět několik candid fotek, na kterých teda Nicole vypadá úžasně, ale začneme hezky popořadě :) První den byla zastižena když odcházela z klubu The Arts, který se nachází v Mayfair v Londýně. Na sobě měla úžasný outfit, vzorovanou koženou sukni, k tomu černý rolák a boty na podpatku. Úžasné jsou také ty sluneční brýle. Je prostě dokonalá a vždy mám radost z nějakých takových fotek :))

Další den byla Nicole zastižena jak se svými kamarády odcházela z nočního klubu Drama v Londýně. Do klubu byla opravdu perfektně oblečená ♥ Na sobě měla koženou sukni a krásné rafinované tričko s velkým šněrováním vepředu :) Vypadá to jako celek úžasně! :) Neskutečně moc se mi také líbí jak má udělané vlasy, jemně natočené a hozené na jednu stranu, vypadá to božsky ♥ Co myslíte? Byla Nicole vhodně oblečená do klubu? :))

No a ještě jedny fotky z toho samého dne, kdy byla Nicole zastižena opět v Londýně :) Tentokrát si na sebe vzala třpytivé kalhoty a průhlednou černou blúzku :) Z těchto fotek je to asi outfit, který se mi líbí nejméně ale i tak jí to slušelo a má skvělé vlasy ♥ Opět docela vyčerpávající článek, tak doufám, že se vám fotky líbí :)))

m567_28129.JPG m567_28229.JPG m567_28329.JPG m567_28429.JPG m567_28529.JPG m567_28729.JPG
Gallery → In London (18.12.) → x7

Gallery Update #76

19. prosince 2015 v 10:47 | Leila |  • gallery update

Ahooj, mám tu pro vás další novinku :) V minulém článku 'quick news' jsem zmiňovala Jahmena Douglasa, který byl soutěžícím v pořadu X Factor a Nicole byla jeho mentorkou. Společně se také objevily v žebříčku nezapomenutelných vystoupení (můžete se podívat zde). A tak mě překvapila novinka, která se objevila. Nicole je momentálně v Londýně, kde si zašla s Jahmenem na oběd. Objevily se dvě osobní fotky, které byly přidány na sociální síť. Je skvělé, že i po třech letech spolu udržují kontakt a scházejí se. Nicole na fotkách vypadá úžasně a moc se mi líbí ta černá blúzka s kamínky :)

CWXBOC6WsAES7dM.jpg CWXNfWuWUAI_4WA.jpg
Ten samý den Nicole zašla také do divadla na představení Kinky Boots v Londýně. Objevily se dvě fotky z backstage. Ty tanečníci mají hezké kostýmy :D Možná se jedna o nějakou tranvesti show nebo tak něco :) Na té druhé fotce si všimněte toho pána s těmi šněrovacími boty až ke stehnům :D To je fakt sranda :D

No a poslední fotka, na kterou se můžete podívat je fotka, kde je Nicole s Parsonem Jamesem. Podle informací by měl také společně s Nicole spolupracovat na albu, tak jsem zvědavá na další informace :))

12331345_1513462852314584_871476007_n.jpg
Gallery → Fan & Personal → x1


Musicals

18. prosince 2015 v 17:20 | Leila
Rent je rockový muzikál s hudbou a texty od Jonathana Larsona, který je volně založený na opeře Giacoma Pucciniho. Vypráví příběh skupiny chudých mladých umělců, kteří bojují o přežití a chtějí si vytvořit život na East Village v New Yorku. Muzikál byl založen v roce 1994 a v roce 1996 se měla uskutečnit premiéra na Broadwayi. Tento muzikál získal Pulizerovu cenu. Také získal cenu Tony za nejlepší muzikál a během let prošel četnými změnami obsazení. Nicole si v roce 2010 zahrála roli Maureen Johnson po boku Vanessy Hudgens.
The Rocky Horror Show je muzikál spojený s hudbou, textem a knihou od Richarda O'Briena. Vtipná pocta sci-fi filmům a béčkovým hororům v letech 1940-1970. Hudba vypráví příběh o snoubencích kteří přicházejí do domu šílenství, ve kterém bydlí vědec, který odhalí své nové stvoření, jakési monstrum podobné Frankensteinovi - dospělý, fyzicky dokonalý, svalnatý a blonďatý muž jménem Rocky Horror. Muzikál produkoval Jim Sharman. V roce 1973 získal ocenění za nejlepší muzikál. V roce 1974 debutoval v USA a v roce 1975 byla premiéra na Broadwayi. Muzikál se dočkal během let několika inscenací a jedná se o nejdelší vystoupení v historii.

Nicole s v muzikálu zahrála v roce 2010.Cats, je muzikál od Andrewa Lloyda Webbera. Hudba vypráví příběh kmene koček které se nazývají 'Jellicles' a v noci dělají to co je známo jako 'hlas Jellicle' a rozhoduje se, která kočka vystoupá na Heaviside a vrátí se k novému životu. První představení Cats se uskutečnilo v roce 1981. Režisérem je Trevor Nunn a choreografem Gillian Lynne. V roce 1982 se muzikál objevil na Broadwayi a získal řadu ocnenění, například Olivier Awards nebo Tony Awards. Nicole si zaharála v muzikálu 2014 a 2015 postavu jménem Grizabella.


Gallery Update #75

18. prosince 2015 v 11:17 | Leila |  • gallery update

Ahooj, dnes mám pro vás celkem obsáhlý článek s novinkami a hlavně plno fotkami, které již najdete v galerii! :) Nicole z Los Angeles necestovala do Londýna jen tak! Zúčastnila se tam totiž akce svých přátel Will.I.Ama a Carla Gilliama, jednalo se o sběr nějakých určitých věcí a doplňků - Nicole na jedné fotce kouká na jedny moc krásné bílé tenisky :) Na akci jí to moc slušelo, tentokrát zvolila zelené džíny, zelené krátké tričko, černé botky na podpatku, malou zlatou kabelku a na pár fotkách můžeme vidět i koženou bundičku :) Jako celek se mi to moc líbí ♥ Další fotky jsou už candid :) Nicole byla zastižena jak odchází z nočního klubu Project. Měla stejný outft akorát si k tomu vzala ještě černou kšiltovku, která jí moc sluší ♥ Ať už má na sobě klobouk, kšiltovku nebo snad pytel tak vždy bude vypadat skvěle :D na fotkách si můžete všimnout i jejího kolegy z pořadu Bring The Noise :) V dalším albu najdete fotografie, když odcházela z restaurace. No a poslední fotky jsou z doby, kdy odcházela z restaurace Sexy Fish. Fotek je opravdu mnoho, tak doufám, že se budou líbit ♥ A jak si užíváte vánoční atmosféru? Už máte všechny dárečky a stromeček?? :**


Nicole at Heathrow Airport

17. prosince 2015 v 9:14 | Leila |  • gallery update

Ahooj, další den a já mám pro vás další novinku :) Tentokrát se jedna opět o fotky, na které se můžete podívat v galerii, budu moc ráda! Nicole byla zastižena paparazzi. Z Los Angeles dorazila opět do Londýna :) Na sebe si opět vzala klobouk, poslední dobou je nosí často, což jsem ráda, protože jí nesmírně sluší ♥ Tentokrát zvolila bílý, k tomu si vzala červené krátké tričko, koženou bundičku a obrovské kalhoty. Jak už jsem jednou psala, tak tento typ moc nemusím ale jí to sluší a líbí se mi v tom :) Celkově její styl miluju ♥ Také měla úžasně rovné vlasy a krásné sluneční brýle :)

Gallery → At Heathrow Airport (15.12.) → x9Quick News

16. prosince 2015 v 11:44 | Leila |  • news & interviews

Ahoooj, za poslední dobu se objevilo několik informativních článků ale jsou to takové maličkosti, že je dám do jednoho článku, přeci jen nechci aby jste o něco přišli ale zároveň to nechci dávat jednotlivě :) Tak snad to i tak bude přehledné :D No doufám, že něco z toho bude pro vás zajímavé :))

• Videoklip k písní YOUR LOVE dosáhl již 60.000.000 shlédnutí. Na videoklip se můžete podívat TADY.
• Nicole si na svém twtteru změnila text v bio. Zeřejnila citát: ,,Když se narodíte do světa, ve kterém se necítíte, tak je to proto, že jste se narodili, abyste pomohli vytvořit nový."
• Stránka RadioTimes uveřejnila žebříček nezapomenutelných vystoupení v pěvecké soutěži X Factor, kde byla Nicole dokonce i čtyřikrát porotkyní. V tomto žebříčku se umístila hned třikrát. První vystoupení bylo s Jahmenem Douglasem a společně zazpívali píseň od Whitney Huston 'The Greatest Love' - podívat se můžete tady. Ani jsem nevěděla, že při vystoupení Nicole přestal fungovat mikrofon ale zachovala se velice profesionálně a nakonec oba zpívali u jednoho, je dobře, že je to nevykolejilo. Nádherné vystoupení. Podruhé se umístila s Jamesem Arthurem a písní od Boba Dylana 'Make You Feel My Love'. Já mám Jaese hrozně ráda a tohle vystoupení je opět bombastické a nádherná píseň! Můžete se na něj podívat na odkazu tady :) Třetí vystoupení již pochází z desáté série, kde si zazpívala společně se Sam Bailey píseň 'And I'm Telling You' a to je duet dvou opravdu úžasných zpěvaček - doporučuji se podívat na vystoupení tady.
Bo Napoleon je jedním z producentů a textařů, který spolupracuje s Nicole i na novém albu, kterého se dočkáme příští rok. Na twitteru se objevila konverzace mezi ním a fanouškem a tak se můžeme dozvědět opět pár novinek o nadcházejícím albu, na které se neskutečně moc těším!

Bo Napoleon: ,,Nemůžu se dočkat na spolupráci s mojí ségrou! @NicoleScherzy! Již tento týden! Ona je konečně zpátky z cest kolem světa a dělá opravdu cool věci...Chee!

Fanoušek: ,,Nicole je příliš dobrá a talentovaná na to, aby dělala popovou hudbu! Chce to spíše něco klasického. @BoNapoleon @NicoleScherzy #NicoleLegacy"

Bo Napoleon: poslal smajlíky zvednutého palce...

Fanoušek: ,,Má jeden z nejlepších a nejuniverzálnějších hlasů co jsem kdy slyšel. Lidé musí slyšet její hlas #QualityMusic #CatsNextYear"

Bo Napoleon: ,,Nebudete zklamaní..."


Bring The Noise | Christmas Performance

15. prosince 2015 v 17:13 | Leila |  • videos
Ahooj :) Už delší dobu jsem pro vás neměla nic nového z pořadu Bring The Noise a objevila se novinka z poslední epizody téhle sezóny. Původně měli být ještě dvě ale nakonec to budou pouze sestřihy těch nejlepších momentů. No a co zvolit lepšího na závěr, než je vánoční speciál! :) Mám tu pro vás video, kde všichni zpívají vánoční písně, Nicole můžete slyšet zpívatna začátku a pak v minutě 3:05, kde zpívá snad nejznámější vánoční písničku od Mariah Carey 'All I Want For Christmas Is You'. Opět nemusím říkat, že to zazpívala nádherně a že miluju její hlas a navíc vypadala báječně, má krásné červené šaty, které vypadají moc hezky a červená barva jí neskutečně sluší ♥ V galerii se také můžete podívat na jednu společnou fotku :) Další pořad končí, tak doufám, že se budou objevovat novinky :D